Servistik AB, Švédsko

  • Servistik_Sweden_2
  • Servistik_Sweden_1
  • Servistik_Sweden_3
  • Servistik_Sweden_4

Servistik AB, Švédsko - Dexion WMS a software řízení

Společnost Servistik se rozhodla provést koncentraci svých zdrojů v základních činnostech společnosti, kam patří externí logistika, zásobování materiálem a výrobky a jejich analyzování v rámci logistické oblasti.

Společnost získala nový kontrakt se společností SAAB Aerosystem v Linköpingu, který podnítil investici do nového skladovacího vybavení, přičemž se zajímali o naše skladovací stroje Tornado.

Po vyhodnocení požadavků byl sklad vybaven množstvím výrobků od společnosti Dexion, a to včetně 6 skladovacích strojů Tornado, paletových regálů P90 Silverline a našeho silného průmyslového policového systému HI280.

Řešení:

Kvůli novému kontraktu se společností SAAB musela společnost Servistik investovat do vysokorychlostních skladovacích strojů. Šest nových strojů Tornado nahradilo 27 stávajících strojů Paternoster, což výrazně zlepšilo úroveň služeb. Kromě toho vytvořili další kapacitu pro budoucí zákazníky. Investování do strojů Tornado uvolnilo prostor skladu a zároveň zvýšilo úroveň služeb a zabezpečení jejich skladových zásob.

Kapacity:

6 skladovacích strojů Tornado. Uskladnění 20 000 výrobků. Výška 7 m a šířka 4 m. 70 palet/stroj. Celkem 420 palet.

Řídící systém TC 2000 – všechny stroje byly vybaveny speciálním protipožárním a hasícím systémem, který používá CO². Nainstalován je systém řízení teploty a vlhkosti pro zvládnutí vysokých požadavků prostředí.