Papyrus, Švédsko

Papyrus, Švédsko - Dexion Informační systémy pro sklady (C-WIS)

Společnost Papyrus je jedním z předních evropských obchodníků s papírem, zásobování objektů a průmyslového balení. Každý rok dodává přibližně 1,8 miliónů tun papíru. Společnost Papyrus má v současnosti své zastoupení ve 22 evropských zemích a zaměstnává 2 800 lidí.

Společnost Papyrus plánuje přestěhování skladových zásob z různých skladů ve Švédsku do skladů ve městě Mölndal a Holsbybrunn.To znamená zvýšené požadavky pro skladové řešení a řízení skladu. Z důvodu pomoci při analýze návrhu a logistiky různých řešení byla přizvána společnost Constructor Logistics.

Analýza se zakládala na jednoletých údajích o objednávkách a položkách, které se importovaly do systému C – WIS (skladový informační systém Constructor). Náš software nabízí různá řešení, identifikuje podrobné možnosti lokalit, provozní dopad a investiční náklady.

Řešení:

Na základě logistické analýzy mohla společnost Papyrus naplánovat a investovat do nových uspořádání skladu, ověřit nové strategie umísťování a investovat do optimálních systémů paletových regálů.