Seafield Logistics, Velká Británie

  • Seafield_logistics_1
  • Seafield_logistics_2
  • Seafield_logistics_3
  • Seafield_logistics_7

Seafield Logistics, Velká Británie - Dexion Standardní ulička paletového regálu

Rychle se rozšiřující externí specialista na zásobovací řetězce, společnost Seafield, se vyvinula ze svých původních kořenů, jako malý jiho-irský výrobce textilu ve 40. letech minulého století.

Tato dnešní dynamická společnost vznikla o čtyři desetiletí později, když investoři koupili původně irskou společnost a dohlédli na sérii akvizic nezávislých přepravních a skladovacích společností.

Když společnost Seafield Logistics, která má dnes sídlo v Nottinghamshire, potřebovala přidat další objekt s rozlohou 50 000 čtverečních stop ke svému provozu ve městě Aylesham, Kent, obrátila se na společnost Dexion s požadavkem na maximalizaci skladového prostoru.

Řešení:

Pomocí systému paletových regálů P90 Silverline s nosníky I Tox dokázala společnost Dexion vybudovat systém, který obsáhne 5 400 palet, přičemž je možné  tento údaj časem zvýšit o dalších 1 500 palet. To přineslo činnostem společnosti Seafield flexibilitu.

Paletové regály byly uspořádány ve formátu široké uličky, což řidičům vysokozdvižných vozíků umožňovalo bezpečnou práci při maximální rychlosti.