Swegon AB, Švédsko

  • Swegon_1

Swegon AB, Švédsko - Dexion Stavební materiál

Společnost Swegon je jedním z hlavních evropských dodavatelů interiérových klimatizačních řešení. S vysokým stupněm výzkumu a vývoje zvyšuje společnost Swegon kvalitu a trhový podíl díky konceptu, který je založen výhradně na řešeních pro chlazení, topení a větrání.

Společnost Swegon je věrným zákazníkem společnosti Constructor a všechny skladovací výrobky dodávala společnost Constructor, a to paletové regály, stejně jako policový systém Hi280.Montážní linka je vybavena gravitačními regály pro volitelný výběr objednávek a ergonomickou manipulaci. Nová zásilková hala je vybavena instalací mobilních paletových regálů MOVO.

Řešení:

Obecně se společnost Swegon dívá na každou část společnosti z pohledu možných vylepšení uskladnění a zpracování. Vysoká úroveň ekologického myšlení a nákladové povědomí přesvědčily společnost Swegon, aby investovala do kompaktního skladovacího řešení MOVO, a to z důvodu úspory prostoru a dosažení kvalifikované manipulace s výrobky.

Kapacity:

Instalace MOVO v zásilkovém oddělení má hloubku 38 m a nosnost 119 tun na mobilní zařízení. Výška 8 m nosnost úrovně 4 tuny.

Paletový regál P90 na uskladnění ocelových tabulí obsahuje 2 vyztužující sloupy plus 2 další nosníky na každou úroveň, a to z důvodu zvládnutí vysokých zatížení, 4 tuny na úroveň. Výška 4 m.