Mr Bricolage, Rumunsko

Mr Bricolage, Rumunsko - Dexion Stavební materiál

Společnost Mr Bricolage, jedna z předních evropských značek v prodeji výrobků pro kutily, otevřela v Rumunsku další skladovací zařízení, aby se zajistilo zásobování potřeb místního trhu.

Společnost Mr Bricolage potřebovala instalaci paletových regálů, která by splnila její požadavky. Systém musel být silný, flexibilní a snadno přístupný v souladu s neustále se měnícím sortimentem výrobků společnosti. Kvůli otevřené konstrukci a veřejnému přístupu musela být instalace společnosti Mr Bricolage mimořádně bezpečná, aby se zabránilo vzniku jakékoli újmy návštěvníků prodejny.

Řešení:

K výběru řešení od společnosti Dexion došlo kvůli jeho spojení s výrobky vysoké kvality, dobré ceně a nabízeným profesionálním službám. Dodavatelé regálů využívají odborné znalosti společnosti Dexion při vybavování zařízení „pro kutily“, a to při poskytování řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám zákazníka.

Vzhledem k tomu, že šlo o ambiciózní a velmi viditelný projekt, designový tým společnosti Dexion vyvinul nadměrné úsilí, aby vytvořil to nejlepší uspořádání, které by v sobě zahrnovalo jednoduchost cirkulace, bezpečnost a viditelnost, jakož i přístupnost pro všechny výrobky a které by zároveň zůstalo věrné krédu společnosti Dexion „Vytváříme prostor“.

Kapacity:

Výšky regálů: 2 700 mm, 3 200 mm a 5 000 mm
Délky modulů: 1 800 mm a 2 700 mm
Speciální model typu Drop-Over-Deck
Komponenty pro použití v exteriéru jsou galvanizované