Právní informace

Právní informace

Vítejte ve webové lokalitě skupiny Gonvarri Material Handling, které je společnost Dexion součástí. Váš přístup k této lokalitě a její používání podléhá určitým podmínkám používání lokality a všem příslušným zákonům a předpisům. Přístupem na tuto stránku, jejím prohlížením a/nebo používáním potvrzujete, a to bez omezení nebo kvalifikace, že jste si přečetli, porozuměli jste a souhlasíte s tím, abyste byli těmito podmínkami používání vázáni bez omezení nebo kvalifikace a že budete konat jednat v souladu se všemi příslušnými zákony a předpisy.

Dále potvrzujete, že jakékoli jiné dohody mezi vámi a kteroukoli společností ze skupiny Gonvarri Material Handling se nahrazují, pokud jde o tento předmět. Pokud nesouhlasíte a nepřijímáte tyto podmínky používání, a to bez omezení nebo kvalifikace, zakazuje se vám přístup a používání této lokality a žádáme vás, abyste laskavě okamžitě tuto lokalitu opustili.

Podmínky používání       Zásady ochrany soukromí

Klikněte zde a zobrazí se Smluvní podmínky prodeje ve formátu pdf

Pokud bedete mít jakékoli problémy nebo dotazy týkající se této lokality, kontaktujte nás na adrese enquiries@dexion.co.uk nebo na čísle +44870 224 0220