Nový název na posílení pozice hlavního výrobce úložných řešení

  • Nový název na posílení pozice hlavního výrobce úložných řešení

Nový název na posílení pozice hlavního výrobce úložných řešení

V lednu 2018 společnost Gonvarri Steel Services dokončila akvizici skupiny Constructor Group A / S. 

S potěšením oznamujeme, že název skupiny se změnil na Gonvarri Material Handling (GMH). Společnost GMH bude pokračovat v obchodování v rámci dobře zavedených značek Dexion, Kasten a Constructor v celé Evropě a na celém světě.

Toto nové vlastnictví dále posiluje skupinu jako vedoucího poskytovatele skladovacích řešení a manipulace s materiálem tím, že poskytuje odborné znalosti a zdroje pro další růst a rozvoj skupiny. Společnost Gonvarri Steel Services má sídlo v Madridu a 36 závodů po celém světě v 17 zemích.

V roce 2017 dosáhly tržby společnosti téměř 3 miliardy EUR. Je strategickým lídrem v odvětví transformace oceli a podle Frank Pohla, generálního ředitele společnosti GMH a výkonného ředitele společnosti Dexion GmbH, je dokonalým partnerem.

"Jsem přesvědčen, že Gonvarri, s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě a ocelářské kompetenci, jakož i jeho celosvětová přítomnost, je ideálním novým majitelem. Těším se na spolupráci se společností Gonvarri, která lépe slouží našim zákazníkům a dále rozvíjí naši dobrou pozici na trhu."

O společnosti Gonvarri Material Handling

  • Gonvarri Material Handling zahrnuje Constructor, Kasten a Dexion a je jedním z předních evropských výrobců skladovacích řešení.
  • Skupina Gonvarri Material Handling má silnou a bohatou historii se staletími kombinovaných znalostí, které umožňují zákazníkům přístup k celosvětové síti odborných znalostí a zkušeností.
  • S pokrytím na celém světě pomohla skupina některým z předních světových značek a průkopníkem MSP.
  • Zaměřuje se na podporu zákazníků a partnerů při plánování skladování, instalaci a průběžném servisu a podpoře.
  • Pro další informace navštivte www.gonvarri-mh.com