ProfiCenter FM – nový distributor společnosti Dexion na Ukrajině - Dexion Czech Republic

ProfiCenter FM – nový distributor společnosti Dexion na Ukrajině

ProfiCenter FM – nový distributor společnosti Dexion na Ukrajině

Společnost ProfiCenter FM se stala autorizovaným distributorem společnosti Dexion na Ukrajině

 

Společnost Dexion s radostí oznamuje, že společnost ProfiCenter FM je nyní autorizovaným distributorem pro výrobky společnosti Dexion na Ukrajině.

Spoločnost Dexion podepsala smlouvu o autorizované distribuci se společností ProfiCenter FM, která sídlí v Kyjevě, a tedy o nabízení  řady průmyslových skladovacích řešení od společnosti Dexion na ukrajinském trhu. 

„Po přísném procesu výběru distributorů máme radost, že jsme dosáhli dohody se společností ProfiCenter FM. Jde o doplnění našich stávajících aktivit na Ukrajině a věříme, že společnost ProfiCenter FM dokáže poskytovat vysokou úroveň zákaznických služeb, díky kterým je společnost Dexion známá“ řekl Brian Howson, generální ředitel pro divizi úložných řešení společnosti Dexion.

Společnost ProfiCenter FM je první společností na ukrajinském trhu, která se zaměřuje na poskytování správcovských služeb pro logistiku a majetek skladu. Řešení společnosti jsou zaměřena na správu objektů a majetku.

Společnost založili odborníci z oblasti dodávání vybavení a služeb pro logistické objekty.  V této oblasti pracují více než 7 let, důkladně studovali potřeby klientů a dokážou nabízet služby, které jsou individuálně přizpůsobeny každému zákazníkovi.

Pavel Skochynskyi je generální ředitel společnosti ProfiCenter FM. Specializuje se na skladovací řešení a má 6 let zkušeností v logistice nemovitostí, během nichž vykonával práce na designu a dodávání skladovacího prostoru o rozloze více než 400 000 čtverečních metrů.

Technický specialista společnosti Dexion už Kyjev navštívil, aby tam začal se školeními personálu společnosti ProfiCenter FM. Kromě toho má společnost ProfiCenter úplnou podporu střediska společnosti Dexion, která se nachází ve městě Rasnoc, okres Brasov, Rumunsko.

Společnosti už společně pracují na několika projektech a vypadá to tak, že společnost Dexion/ProfiCenter se na Ukrajině stane Klíčovým hráčem na trhu paletových regálů.

O společnosti Dexion

Společnost Dexion je v Rumunsku činná od roku 2006 a v JV Evropě se stala  jedním z lídrů trhu v oblasti navrhování, výroby a prodeje různých skladovacích systémů, a to od paletových regálů až po archivní řešení. Společnost Dexion nabízí skladovací systémy vyrobené v rumunském závodu, jakož i v závodech v Holandsku, Finsku a Německu.

Více informací najdete na lokalitě http://www.dexion.com/

O společnosti ProfiCenter FM

Společnost ProfiCenter FM je první společností na ukrajinském trhu, která se zaměřuje na poskytování správcovských služeb pro logistiku a majetek skladu. Řešení společnosti jsou zaměřena na správu objektů a majetku.

Společnost založili odborníci z oblasti dodávání vybavení a služeb pro logistické objekty. V této oblasti pracují více než 7 let, důkladně studovali potřeby klientů a dokážou nabízet služby, které jsou individuálně přizpůsobeny každému zákazníkovi.

Více informací najdete na lokalitě http://proficenter.kiev.ua/